poster

Schody za Szklanymi Drzwiami

Zapraszamy Was na plan kolejnego odcinka programu „Schody za Szklanymi Drzwiami” – programu jedynego w swoim rodzaju! Zapewniamy, że tego nie zobaczycie w żadnej stacji niezależnie od preferencji.

czytaj więcej…

poster

Walizka

„Któregoś dnia Francuz Michel Leleu wyszedł z domu i poszedł do muzeum. Znalazł tam walizkę swego ojca, choć ojciec wcale jej tam nie zostawił. Ten niezwykły przypadek opisały gazety”.

czytaj więcej…

poster

Pismo Węzełkowe

Tym razem postanowiliśmy się zmierzyć z ‘farsą o sztuce konwersacji’ – wzięliśmy na warsztat tekst Jerzego Handzlika pt. „Pismo węzełkowe”. Tym sposobem znaleźliśmy się w jakże dobrze znanej każdemu z nas scenerii spotkania rodzinnego…

czytaj więcej…

poster

Ruska Śmierć

Badamy granice ludzkiej sprawczości, balansujemy na krawędziach wolności. Polemizujemy z Sartrem i innymi przedstawicielami egzystencjalizmu. Jesteście ciekawi komu oddamy decyzyjność? Patrzcie i słuchajcie uważnie, nie będzie czarno na białym.

czytaj więcej…

poster

Współrodzice – algorytm przyszłości

„Współrodzice – algorytm przyszłości” to futurystyczna wizja tego, co dalej. Co będziemy myśleć, przeżywać, o czym będziemy rozmawiać? Czy będziemy rozmawiać?

czytaj więcej…

poster

Fraktal

„Fraktal – struktura świadomości”, to kolejna sztuka w wykonaniu naszego teatru. Tym razem punktem wyjścia jest dla nas tekst Szymona Bogacza. Kameralny spektakl, przewidziany został dla widzów pełnoletnich. Nie kolorujemy rzeczywistości. Sztuka obfituje w różnorodność, niedopowiedzenia i pozostawia sporo miejsca na interpretację.

czytaj więcej…

poster

Hotel Breslau

„Hotel Breslau” to wybudowany przez członków naszego teatru swoisty wehikuł czasu, dzięki któremu razem z nami będziecie mogli przenieść się do czasów międzywojennego Wrocławia i poznać smaki luksusu tamtych lat. Perypetie członków hotelowej obsługi rozbawią Was do łez, a wątki historyczne zainspirują do odkrywania naszego pięknego miasta.

czytaj więcej…

Projekty

poster

Na Deskach Nietoty

Teatr to miejsce gdzie przychodzi się chłonąć kulturę. Picie piwa, rozmowy i luźny strój nie wchodzą w grę podczas przedstawienia. Ale czy na pewno? Udowadniamy, że pub to równie dobre miejsce dla sztuki jak scena. A swobodna atmosfera tylko umacnia kontakt widza z aktorami.

czytaj więcej…